ročník 2010 Tištín

Poslední sobotu v měsíci srpnu se o tom mohli přesvědčit všichni, kdo přijeli do Tištína a zúčastnili se sportovního klání 16-ti obcí Mikroregionu Němčicka, buď přímo jako soutěžící nebo jen jako diváci. Starostka Tištína Alena Wagnerová měla čest přivítat vzácné hosty – náměstky hejtmana Olomouckého kraje Ing. Pavla Horáka a Mgr. Aloise Mačáka, senátorku Boženu Sekaninovou, poslance Parlamentu ČR MUDr. Pavla Holíka a všechny starosty Mikroregionu.

Pětičlenná družstva bojovala ze všech svých sil v náročných zemědělských, vodohospodářských i recyklačních disciplínách a v prověření svých znalostí ekologie nebyli ušetřeni ani starostové a hosté. Jako nejlepší V.I.P. popelář nakonec zabodoval starosta Dobromilic a potvrdil svému družstvu vítězství v celé soutěži.
Pozornost návštěvníků byla neustále udržována na hranici vysílení, kdy nabitý program nedovoloval mnohým ani zakoupení občerstvení. Vystoupení národopisného souboru Pantlék nebo kouzelnické umění Duo Fernando bylo jistě na profesionální úrovni, ale řekněme si na rovinu – bližší košile než kabát. Takové Slunce, seno a ...Tištín, případně vystoupení Revival Maxi-mini Turbulenců, které "svezlo mašinkou" i starosty, vygradované nakonec Šenkýřkou Petra Závadského - to jsou momenty, na které se nezapomíná.
Před večerem přišel na řadu koncert Kabát – revival Morava a zábavou se skupinou Předina se bavili do pozdních nočních hodin ti, kterým ještě stačili síly po náročném dni.

(Zdroj: www.tistin.cz)

Napsali o nás...Deník:V Tištíně se jezdilo na korbě koleček.

Tištín /FOTOGALERIE/ – Stovky lidí přilákala na hřiště sokolů v Tištíně olympiáda mikroregionu Němčicko. Šestnáct družstev složených z reprezentantů jednotlivých obcí zde v sobotu muselo mimo jiné disciplíny zdolat i slalom s kolegou naloženým v kolečkách.

Zdroj: www.denik.cz - R. Havlík

Odkaz na celý článek + fotografie

Vyhledat v textu

30. 9. Jeroným

Zítra: Igor

Kontakt na manažerku paní Loučkovou

 

          tel.č. 602508690

emailová adresa

ucetni@nemcicko.cz

Pivín 220, 79824, Pivín

 

    

          MRG Němčicko

ID datové schránky.

y2dchh7

 

 

Návštěvnost stránek

299744
Mikroregion Němčicko